Ditec Rex Fotoselli Kapılar

Ditec yana kayar kapılar

Ditec Otomasyon Sistemleri: bütün ihtiyaçları karşılayan eksiksiz bir ürün yelpazesi

Günümüzde otomatik olarak açılan kapıları gittikçe daha fazla kullanıyoruz. Modern teknolojik uygulamalar, kaliteli süreç ve malzemeler sayesinde sorunsuz ve akıcı şekilde işleyen bir otomasyon sistemi estetik ve yenilik ihtiyaçlarına cevap verirken kullanıcı konforunu da arttırır.

Dolayısıyla otomatik kapı kullanımı sadece yeni teknolojilere ayak uydurulması ya da yeni alternatiflerin tercih edilmesinden ibaret değildir. Bu sistemler kullanım rahatlığı ve kolaylığı sağlayarak kullanıcıların günlük hayatını kolaylaştırmaktadır. Otomatik kapılar ayrıca mimari sorunların çözümünde de son derece faydalı araçlardır.

Eksiksiz ve sertifikalı bir ürün grubu Ditec yana kayar kapı otomasyonları bütün ihtiyaçları karşılayabilecek en yüksek performanslı ve kapsamlı ürün grubudur: hızlı açılıp kapanma gerektiren yoğun geçişli ortamlardan tutun da yumuşak ve kontrollü hareketler gerektiren konutlara kadar tüm olası ihtiyaçlar bu ürün grubuyla karşılanabilir.

Montajı son derece kolay olan bu sistemler her çeşit dekorasyonla uyum sağlayacak estetik çözümler sunmaktadır. Bunlara ek olarak gerektiğinde anti-panik tertibatlarıyla güvenlik düzeyi arttırılabilmekte ve acil çıkışlara erişim kolaylaştırılabilmektedir. Aşağıdaki tablolardan ihtiyaçlarınıza en uygun otomasyonları seçebilir ve son teknolojiyi yansıtan eksiksiz teknik özelliklerini inceleyebilirsiniz.