Sarmal Tip PVC Kapılar

YÜKSEK PERFORMANS GÜVENLİ

Ditec esnek endüstriyel hızlı kapılar farklı ortamlara kolayca uygulanır ve yürürlükte olan normların gerektirdiği bütün şartlara uygun şekilde sorunsuz işlevsellik, güvenlik ve verimlilik sunar.

İnsan, mal ve ürün geçişini optimize eden bu kapılarla giriş çıkış yapmak artık çok daha kolay.

Kapının hızla açılabilmesi geçiş sürelerinin kısalmasını sağlayarak üretim akışını hızlandırır. Kapının açık kaldığı süreler minimuma indiği için ısı kaybı da önlenmiş olur. Hem iki endüstriyel ortam arasında, hem de dışarıya geçiş alanlarında kullanılabilen Ditec esnek kapılar lojistik akışı optimize eder, hava cereyanlarını ve sızıntıları engelleyerek ısı yalıtımı sağlar, ayrıca ses ve toz girişini önler. Hızla açılıp kapanma kapasiteleri ve küçük ebatlarıyla bu kapılar yoğun insan ve araç geçişi yaşanan tesisler için idealdir.

Etkin mal yönetimi hem zamandan tasarruf etmenizi, hem de maliyetleri düşürmenizi sağlar. Ayrıca çevreye verilen zarar azaltılırken teslimat süreleri de kısalır. Brandalar şeffaf PVC veya çeşitli renk seçenekleriyle sunulan polyesterden imal edilmiştir: Şeffaf branda çözümü hızlı ve kolay geçiş sağlayarak çalışma güvenliğinizi arttırır. Kapıları şirket renkleriyle uyumlamak için çok çeşitli renk seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.Güvenli
Ditec esnek kapılar çarpmalardan doğan zarar riskini azaltan iki özel tertibat sayesinde benzersiz bir güvenlik düzeyi sunmaktadır: Elektronik SLE, Safety Linear Encoder sistemi ve ardışık bariyerler. Elektronik SLE, Safety Linear Encoder tertibatı 05 (Patent Bekleniyor) kapının kapanmasını engelleyen bir nesne algıladığı zaman kapının hareketini tersine çevirir. Kolona takılan bu tertibat brandada kablola ve elektrik bağlantıları olmasını gerektirmez.