Misyon Vizyon

Gelişmiş Sistemler...Yenilikçi Ürünler...Güvenilir Hizmet

  • 2005 yılında, Promon Otomatik Kapı ve Geçiş Kontrol Sistemleri olarak kuruldu, PROMON Günümüz teknolojisinde artan yaya ihtiyaçlarını karşılayacak kaliteli giriş sistemi ürünlerinin önde gelen hizmet firması olmuştur. Kocaeli ve Marmara Bölgesi boyunca ticari ve sanayi kuruluşlarının yanı sıra Konut, Mağaza ve Hastaneler gibi işletmelerinde ihtiyaçlarına yönelik kurumsal olarak hizmet vermektedir.
  • PROMON otomatik Girişler konusunda işletmelerin sorumluluk ve işletim maliyetlerini azaltırken müşteri ve personelleri için daha güvenli, daha rahat ve daha konforlu bir ortam sağlamıştır.
  • Otomatik kapı sektörünün PROMON sektöründe Dünyanın önde gelen markalarının Marmara ve Kocaeli Bölge ana bayiliği ile üstün müşteri hizmeti tarafından desteklenen eşsiz güvenilirlik ve güzellik ürünlerini sunmaktadır.
  • PROMON Uzman kadrosu, yönetimi ile Ekiplerini sürekli büyüterek, zamanında ve etkin çözümler sunmak amacıyla pazar ihtiyaçlarını karşılamak için hızlı teslimat sistemi, daha kısa teslim süreleri ve yeni ürün geliştirme gelişimini ilke edilmiştir.
  • PROMON Otomatik Giriş ve Geçiş Kontrolleri Sistemlerini insanlar için daha güvenli, daha rahat ve daha konforlu bir ortam sunma hedefi gerçekleştirmek için donatılmıştır.