Katlanır Tip Pvc Kapılar

Tüm şartlara uyum sağlayan hızlı, sağlam ve güvenli bir çözüm Ditec Traffic C toplanarak açılan ve hızlı geçiş sağlayan sağlam ve güvenli bir modeldir. Orta ve büyük ebatlı girişlerde kullanılmaya uygun olan bu model, rüzgara maruz kalan girişler veya yüksek basınçlı ortamlar gibi farklı çalışma şartlarına kolaylıkla uyum sağlar. Çerçevenin içinde tamamen görünmez olan entegre motor minimum güç tüketimiyle enerji tasarrufu sağlarken sistemin kullanım ömrünü uzatır. Güçlü çekiş kayışlarıyla donatılmış modüler karşı ağırlıklar vasıtasıyla çalışan dengeleme sistemi yüksek çalışma standardını ve güvenli kullanımı garantilemekte, ayrıca kapının kullanım ömrünü uzatmaktadır. Dikey kılavuzlara tekabül edecek şekilde monte edilen ardışık güvenlik bariyerleri geçiş emniyetini garantilemektedir.

Motor hızını seçme imkanı
Ditec Traffic C istek üzerine hız, hızlanma ve frenleme ayarlarında kullanılan yüksek performanslı ve güvenli INVERTERmotion sistemiyle donatılabilir. Sisteme entegre edilmiş yumuşak kalkış ve duruş işlevleri mekanik parçaların daha az zorlanmasını sağlayarak kullanım güvenliğini ve süresini arttırır. Bu sistem açılma ve kapanma sürelerini kısaltarak geçişleri hızlandırır ve iç mekanlardaki ısı kaybını azaltır.

Güvenli ve estetik esnek brandalar
Bu modelde kullanılan esnek brandalar geniş bir çözüm yelpazesi sunmaktadır. Mevcut standart renk yelpazesinin yanı sıra, istek üzerine özel renkler de üretilebilir. Rüzgarlı ortamlarda kullanılmaya uygun olan bu brandaların 120 km/saat’lik rüzgar basıncına kadar farklı statik dirençlere sahip versiyonları mevcuttur.