Otomatik Bariyerler

Şık tasarım, pratik, güvenli ve uzun süreli kullanım

Yumuşak kenarlar, yuvarlatılmış köşeler, yüksek performans ve her tür ortama mükemmel entegrasyon Ditec Qik orta-yüksek geçiş yoğunluğu yaşanan ortamlarda girişlerin en güvenlikli şekilde kontrol edilebilmesi için mükemmel çözümü sunar: Oteller, bankalar ve ticaret merkezlerinin yanı sıra konutlar, şirketler ve kamplarda da araçların park edileceği alanları kontrol etme ve yetkisiz kişilerin girişini engelleme gerekliliği mevcuttur. Ditec QIK bariyerler gri renkli, paslanmaz çelikten kabini ile, denize yakın bölgeler gibi en zor hava şartlarını sunan yerlerde bile ideal çözüm sunar.

replica watches Ditec Qik
Entegre güvenlik için yenilikçi tasarımlar
CE İşareti
Hız ve manevra sayısı açısından daha yüksek performans gerektiren durumlarda sürekli akımlı motor, daha düşük performans ve süreler içinse alternatif akımlı motor kullanılır.

Sistemdeki mafsalları azaltmak ve santrale erişmeyi kolaylaştırmak amacıyla motoredüktör bariyerin çıkışıyla hizalanmıştır.

Montaj kolayca yapılabilmektedir, özellikle kumanda paneline erişim son derece kolaydır 24 V DC versiyonu encoderli limit switch ile yavaşlama ve hız kontrolü sağlar ayrıca batarya ile çalışmaya müsaittir. Ditec Qik 80 tanı ve gelişmiş ayar yönetimi için DMCS yazılımıyla güncellenebilen MD2 ekran modülü kullanılmaktadır.

Yoğun kullanımlar için yalın ve detaylı tasarım Kaynaksız paslanmaz çelikten imal edilmiş olan perçinler zaman içinde aşınmaz ve özelliklerini kaybetmez. Tek blok halindeki alüminyum pres dökümlü redüktör montaj kolaylığı sağlar, daha uzun süre dayanır ve temizlenmesi daha kolaydır.

Bir milyondan fazla manevraya dayanabilen redüktör Düşük gerilmeli redüksiyon sistemi son derece yüksek sayıda manevrayı garantiler. Yapılan testte 1.500.000 manevra aşılmıştır.

Güvenli erişim
LAN kontrol sistemlerine bağlı olan Ditec Qik bariyerleri eirşim sorununu ortadan kaldırarak büyük kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Çalışanlar veya önemli müşteriler için uzaktan kumanda, geleneksel anahtarlı veya tuşlu selektörler, “transponder LAN” sistemi veya tek bir geçişe izin veren “jetonlu” sistem kullanılabilir. Bu çözüm geçici, hızlı ve basit girişlerin yapıldığı oteller, spor merkezleri, mağazalar veya restoranlar için son derece uygundur.

Kuşkusuz “manyetik alan” sistemi de kolay kullanımlı ve işlevseldir. Zemine yerleştirilen sensör üzerinden araç geçtiğinde bariyeri otomatik olarak açar ve bu şekilde araçların ard arda birikerek rahatsız edici kuyrukların oluşması önlenir.

Özel aksesuarlar
Kırmızı reflektörler
Sabit destek
Mobil destek
Hırsızlık önleyici elektro-blok
Alüminyum saçak
90° kol bağlantısı
Pil kiti / Işık kiti
Tanı ve gelişmiş yönetim için ekran modülü

hublot replica watches