Ditec Valor Hermetik Hastane Kapıları

Özel Ortamlar için Hazırlanmış Tam Sızdırmaklık olan hastane kapıları,frigo depoları,soğuk hava depoları,gıda fabrikaları için ideal çözümler... Ditec Valor HS ve Ditec Valor HH hermetik kapıların uygun olduğu ortamlar: Hastaneler / sağlık merkezleri ameliyathaneler radyoloji odaları beyaz odalar Havanın kontrol altında tutulduğu ortamlar (hastaneler, klinikler, rehabilitasyon bölümleri, bakımevleri, engelli merkezleri, huzurevleri, poliklinikler, doktor muayenehaneleri, dişçi muayenehaneleri) Diğer sektörler ilaç endüstrisi kayıt stüdyoları ve ses yalıtımlı ortamlar elektronik laboratuarları Analiz laboratuarları (ilaç ve/veya kimya sektörleri) gemiler ağır kanatlı uygulamalar Ditec Valor HS hava geçirmez kapı otomasyonlarında kapı kanadı yarı-hermetik özellik taşır, kapı kasası da özel kullanıma uygun şekilde tasarlanır. Ditec Valor HH yatayda pervaza düşeyde zemine yanaşarak contayı sıkıştırır ve tam izolasyon sağlar.
breitling replica watches
Avantaj ve teknolojinin son noktası

Son derece sessiz
Titreşim önleyici contaları sayesinde bütün versiyonlar son derece sessizdir, dolayısıyla konfor ve sessizlik gerektiren ortamlarda kullanılmaya çok uygundur.

Maksimum hijyen
Yuvarlatılmış alüminyum gövde ve vidaları görünmeyen çerçeve toz birikimini önler, temizlik kolaylığı sağlar. Çeşitli tertibatlar hareket eden kanatta birikebilecek elektrostatik enerjiyi sürekli boşaltarak toz çekmesini önler. Otomatik kapılar elle temas edilmesine gerek kalmadan hem hastaların hem de hekimlerin hijyen ve güvenlik gereksinimlerini karşılayacak kapasitede olmalıdır. Urun yelpazesi bu gereksinimleri mukemmel şekilde karşılar.

replica watches Maksimum güvenlik
Otomasyon sistemine kanat hattı üzerindeki nesne ve insanları algılayan “görünmez” sensörler entegre edilebilmektedir. Sensörler karterin dışında kalan öğelerde toz birikmesini de önler.
Ayrıca kanadın kişi veya nesnelere kazara çarpmasını da önleyerek sadece geçiş hattında değil, kanatların hareketinde de tam bir güvenlik sağlarlar. Sensörler özellikle geleneksel fotoseller tarafından algılanmayabilecek sedye ve tekerlekli sandalye geçişlerinde büyük önem taşır.

Maksimum kapasite
X ışınlarına karşı kurşun eklerle korunan ağır kapı kanatlarının kullanıldığı radyoloji sektörünün ihtiyaçları HS versiyonuyla mükemmel şekilde karşılanmaktadır.

Yüzey çeşitliliği
Otomatik Ditec Valor HS ve Ditec Valor HH girişleri tüm RAL renkleri, eloksallı kaplamalar (doğal gümüşten parlak titanyuma kadar) ve Abet/Print renk gamında HPL laminant kaplamalarla tedarik edilir. Ayrıca Ditec Valor HS ve Ditec Valor HH, scotch brite yüzeyli AISI 304 inoks çerçeveler ve kanatlarla imal edilebilir.

Hermetik kapılar için alüminyum profiller
Ditec Valor HS 01
Yarı hermetik kapı otomasyonu Kanat dikey sütunlar, kiriş ve zeminle temas ederek kısmi sızdırmazlık sağlar.

Ditec Valor HH 02
Tam hermetik kapı otomasyonu Kanat kapanırken tüm kenarlardaki ve zemindeki contaları sıkıştırmak için dikey ve yatay olarak hareket eder.