Ditec NeoS Serisi

Ditec NeoS tamamen eşsiz yapan özellikleri keşfedin
Çok yönlü
Değişik modelleri ve aksesuarları farklı alan ve ortamlardaki montaj gereksinimlerini karşılar.
2 performans seviyesi
Standart uygulamalar için tam güvenlikle NeoS. NeoS+ gelişmiş işlevler ve özel teknik özellikler sunar: Operatörün durumunu bildiren harici LED ışıkları, kesin tanı için USB bağlantısı, güneş enerjisiyle çalıştırılmaya uygun ve dış aydınlatma veya ortam ışıklarına kumanda etme imkanı.

Performans ve teknik içerik
25 cm/saniyeye kadar açılma ve kapanma hızları
1000 kg ağırlığa kadar kapılara uygun
Enerji tasarruf modu
Voltaj düşmelerine karşı pil takımı
433 MHz ve 868 MHz uzaktan kumanda frekansları mevcuttur
İç ve dış lambaları kontrol etme olanağı (yalnızca NeoS+)
Emniyet


Kazalara karşı koruma Kapı kapanırken durdurumunda emniyet için fotosel ve hassas kenar kullanılabilir: Aktivasyon halinde otomasyon hareketini tersine döndürür ve güvenliği sağlar. Buna ek olarak, hareket eden parçalar sağlam bir kasanın içindedir ve operatörün kazara açılması durumunda elektrikten kaynaklanabilecek riskleri (örn. elektrik çarpması) en aza indirgemek için motoredüktör 24 V DC’dir

Hava muhalefetine karşı koruma
Malzeme seçimi, dahili parçaların konumlanması ve kablo düzeni sayesinde nem, iklim şartları ve böcekler sorun olmaktan çıkıyor. NIO işlevi sayesinde soğuk, don veya karlı havalarda ısı sensörü motoredüktörün performansı ayarlanıyor ve 35°C’ye kadar çıkabiliyor! Ditec NeoS fotosel, sensör, kontrol ve emniyet kenarları gibi emniyet cihazlarıyla uyumludur.

Estetik
Yenilikçi bir görünüm Modern tasarımı ve sadeliğiyle tüm konutlara kusursuz bir şekilde uyum sağlar. Entegre kumanda paneli ve kapak içerisinde fotosel monte etme imkânı kompakt bir montaj sağlar.

Kontrol ve emniyet
Geniş aksesuar çeşitliliği sayesinde Ditec NeoS montajı büyük ölçüde özelleştirilebilmektedir. Arabanızdayken uzaktan kumandanızın bir düğmesine basarak Ditec NeoS’u harekete geçirebilirsiniz. Entegre Ditec çözümleri Ditec NeoS cihazınızı çalıştırmanıza, ışıkları yakmanıza, garaj kapınızı açmanıza ve otomatik yol bariyerlerini kontrol etmenize de imkân tanır… tek bir uzaktan kumanda ile!

Montaj için rahatlık
01 Dahili parçalar ideal şekilde konumlandırılmıştır
02 Montaj kablolarının düzeni
03 Özel verici sayesinde daha konforlu bir kullanım
04 Keskin köşeleri olmayan, pratik kilit açma düzeneği
05 Kolay ve hızlı montaj için kapalı çelik plaka (daha güçlü plaka opsiyoneldir)

Emniyet ve kullanım kolaylığı için dâhili fotosel yuvaları 06
Kolay ayar ve operatör durumu kontrolü için 2 haneli ekran 07
Ayarlanabilir pinyon yüksekliği 08
Operatörün gerçek zamanlı izlenebilmesi için için USB üzerinden PC ile bağlanabilme (yalnızca NeoS+) 09
Malzeme seçimi, dahili parçaların konumlanması ve kablo düzeni sayesinde nem, olumsuz iklim şartları ve böcekler sorun olmaktan çıkıyor 10