Garaj Kapıları

HER ZAMAN ÜSTÜN PERFORMANS TOP Performans: Ditec TOP yeni garaj kapı otomasyon sistemleri her zamankinden daha güçlü, hızlı ve sessiz. Üstelik şık ve modern yeni bir tasarımla sunuluyor. TOP otomasyon serisi 600 N ve 1000 N motor, 210 kg’a ve 17 m2 ‘ye kadar her kapıya uygulanabilmektedir. TOP serisi bu limitlerin içindeki kapıları kumanda etmekle kalmıyor, aynı zamanda önceki ürünlere göre %17 oranında hız artışı sağlıyor.

TOP Kurulum: Ditec TOP’un kurulumu son derece kolay: sistem kapının açılma yönüne göre 90° yönlendirilebilmektedir, kılavuzlar hızlı bağlantıyla donatılmıştır, kayış germe sistemi motor kafasından bağımsızdır ve programlama ekrandaki rehberli menülerle, tuşlar ya da uzaktan kumandayla yapılabilmektedir. Aksesuar grubu sayesinde Ditec TOP çeşitli durumlarda kolaylıkla kullanılabilmektedir.

TOP Güvenlik: Ditec TOP kategorisindeki en emniyetli ürünlerden biridir ve en yüksek uluslararası güvenlik standartlarına uygundur: yürürlükte olan elektrik güvenliği ve elektromanyetik uyumluluk konulu Avrupa Standartlarına uygun olmanın yanı sıra, teknolojik emniyet ve kalite değerlendirmeleri konusunda uzman, bağımsız bir uluslararası kuruluş olan TÜV tarafından verilen GS (Geprüfte Sicherheit - “test edilmiş güvenlik”) sertifikasına da sahiptir.


Vazgeçemeyeceğiniz avantajları keşfedin


Düşük tüketim
Doğru akımlı 24 Volt DC motor elektrik tüketimini en aza indirgerken, stand-by özelliği kapının kullanılmadığı zamanlarda tüketimi minimumda tutuyor (aydınlatma ışığı otomatik olarak sönüyor).

Sessiz çalışma
Ditec TOP, birinci sınıf malzemelerle imal edilmiş yeni nesil bir kayış sistemidir; 600 N ya da 1000 N 24 Volt DC güçlü motoru, soft-start ve soft-stop (yavaş kalkış ve duruş) özelliği ile beraber taşıma sistemindeki bilyalı rulmanları sayesinde bir sessizlik şampiyonudur.

Güvenlik dostu
Ditec TOP, kapının dışarıdan açılmasını engelleyen bir dişli kilidiyle donatılmıştır, ayrıca değişken kodlu (rolling code) Gol 4 uzaktan kumandasının kötü niyetli kişilerce klonlanması imkansızdır. Aydınlatma ışığı, otomatik engel tanıma sistemi (ve geri dönüş düzeneği), ayarlanabilir soft-start/soft-stop fonksiyonu, güvenlik sınırı monte edebilme imkanı, (opsiyonel) hem içeriden hem de dışarıdan devreye sokulabilen acil durum açılma sistemi mevcuttur. Daha birçok özelliği sayesinde Ditec TOP çocuklar ve hayvanlar için de son derece güvenlidir.

Destekli kurulum ve programlı bakım
Son derece kolay ve hızlı bir kurulum sunar; özel ayarlar gerekmiyorsa otomatik algı sistemi birkaç basit adımda Ditec TOP’un kullanıma hazır hale gelmesini sağlar. Ayrıca en karmaşık ayarlarda bile rehberli menü her zaman yanınızdadır. Ditec TOP otomatik algılama işlevi sayesinde çekilen akım miktarını kaydeder, bu şekilde motor sürtünme veya aşınma durumlarında kendini otomatik olarak ayarlar. Kontrol birimi açılma ve kapanma döngülerini sayar ve önceden programlanmış olan sayıya ulaşıldığında, aydınlatma ışığıyla bakım zamanının geldiğini haber verir.

Diğer avantajlar
Ditec TOP profesyonel kullanımlar için tasarlanmış, yürürlükte olan kanunların hepsine uygun, son derece elverişli bir seçimdir.


Fark yaratan aksesuarlar
TOP905CAB1: Durdurma işlevinin yönetimi için RJ11
konektörüyle donatılmış kablo (10 mt)
TOP905CAB2: Fotosel-operatör arasındaki bağlantıyı sağlayan RJ11 konektörüyle donatılmış kablo (10 mt)
TOP905CAB3: fotoseller arası bağlantı kablosu (13 mt)
TOP905CAB4: Bir NA (normalde açık) kontağın yönetimi için RJ11 konektörüyle donatılmış kablo (10 mt)
TOP905AC: Aksesuar (örn. yanıp sönen ışık) bağlantısı için yedek kart
TOPSB: karşı ağırlıklı garaj kapıları için adaptör
ASB1: Dışarıdan ipli kilit açma (U = 900 mm)
best replica watches www.clocktowerss.com